Menü
Testületi ülések
2018 Hulladéknaptár
Ma 2019. május 26., vasárnap, Fülöp és Evelin napja van. Holnap Hella napja lesz.

postheadericon Köszöntő

Facebook

 

 

Tisztelt Látogató! Kedves tiszapalkonyai polgár!


Nagy örömmel köszöntjük Tiszapalkonya honlapján.
Reményeink szerint minden kedves látogató megtalálja majd a számára legfontosabb információkat községünkről, szervezeti egységeinkről, valamint Tiszapalkonya múltjáról és jelenéről. A honlapot az elkövetkező időkben valós és aktuális tartalmakkal fogjuk feltölteni, hogy településünk tagjaként, akár idegen látogatóként mindenki megtalálhassa az őt érdeklő információkat. A honlapunkon rendszeresen hírt adunk a Tiszapalkonyát érintő fontosabb eseményekről, a Képviselő-testületi munkáról, döntésekről. Közérdekű információk mellett bemutatjuk egyházaink, civil szervezeteink tevékenységét, intézményeink programjait. Teret kapnak a Tiszapalkonyai vállalkozások profiljuk ismertetésére.
 

 

Üdvözöljük honlapunkon:

Lasztóczi László Attila
polgármester

 

dr. Sivák Anita
       körjegyző      

 

 

 

 
Borsod Volán menetrend

Érvényes 2014. szeptember 1-től

Klikk a képre

Hasznos oldalak

TIOP-1.1.1-07/1-2008-0930 pályázat

Részletekért kattintson ide.