Ma 2018. október 23., kedd, Gyöngyi napja van. Holnap Salamon napja lesz.

postheadericon Köszöntő

Facebook

 

 

Tisztelt Látogató! Kedves tiszapalkonyai polgár!


Nagy örömmel köszöntjük Tiszapalkonya honlapján.
Reményeink szerint minden kedves látogató megtalálja majd a számára legfontosabb információkat községünkről, szervezeti egységeinkről, valamint Tiszapalkonya múltjáról és jelenéről. A honlapot az elkövetkező időkben valós és aktuális tartalmakkal fogjuk feltölteni, hogy településünk tagjaként, akár idegen látogatóként mindenki megtalálhassa az őt érdeklő információkat. A honlapunkon rendszeresen hírt adunk a Tiszapalkonyát érintő fontosabb eseményekről, a Képviselő-testületi munkáról, döntésekről. Közérdekű információk mellett bemutatjuk egyházaink, civil szervezeteink tevékenységét, intézményeink programjait. Teret kapnak a Tiszapalkonyai vállalkozások profiljuk ismertetésére.
 

 

Üdvözöljük honlapunkon:

Lasztóczi László Attila
polgármester

 

dr. Sivák Anita
       körjegyző      

 

 

 

 

TIOP-1.1.1-07/1-2008-0930 pályázat

Részletekért kattintson ide.